SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
DELSBO IF
Fotboll - Ungdom

Tränare/Ledare
F10 (födda 2008-2010)
Lena Ohlander (
073-924 55 77
leohna@hotmail.com

Henrik Sandqvist 
070-250 77 52
henrik@sandqvist.se


F13 (födda 2005-2007)
Lotta Berg 
072-560 23 33
lottakallman@hotmail.com 

Malin Pålsson 
070-622 79 72
malin.palsson@live.se

P09 (födda 2010-2011)
Fredrik Larsson
070-286 25 10
Fredrik.larsson@lfgavleborg.se

Olof Lundgren
072-729 10 72
ollelu@mbox.lidnet.se

P10 (födda 2008-2009)
Torbjörn Fredin 
070-327 09 40
tobbef@hotmail.com

Krister Goodh
070-209 19 58
krister.goodh@senseair.se

P12 (födda 2006-2008)
Jan-Erik Larsson
070-274 59 79
Jaklan01@yahoo.se

Staffan Olsson
070-391 66 41
lingen11@hotmail.com

P13 (födda 2004-2006)
Ulf Eriksson 070-320 30 53
ulf.e@utb.hudiksvall.se

Mattias Karlsson 073-048 80 20
mattiaskarlsson34@hotmail.com


P16 (födda 2002-2005)
Janne Dahlin 
070-694 77 93
janne.d@cont.nu

Fredrik Brolin
073-808 63 23
Brolin1984@gmail.com

Per-Erik Bergsman
070-253 25 24
per-erik_93@hotmail.com









Kansli
Monica Sundvall 0653-16520
Delsbo.if@telia.com
 
Guldsponsorer
Silversponsorer
SPORTLEVERANTÖR 2021
STÖTTA DELSBO IF
FACEBOOK & TWITTER